O nás

Pár zajímavých informací


Jsme odborníky na tisk, kteří umí naslouchat všem Vašim přáním. Máme pochopení pro všechny Vaše potřeby, ať už jsou jakékoliv. Svou dlouholetou praxi uplatňujeme při výrobě tiskovin vysoké kvality.

Tiskárna byla zřízena v roce 1991 ze dvou rekonstruovaných starých domů Karlem Bednářem. V začátcích byl hlavním posláním pouze knihtisk se třemi pracovníky, v roce 1993 bylo vybudováno ofsetové středisko včetně grafického studia. V roce 2001 byl posílen ofsetový tisk o dva stroje Adast Dominant pro tisk formátů B2 a B3. Později došlo k doplnění o digitální tisk, nejdříve na grafických tiskárnách Xerox, od roku 2016 pak na produkční digitální tiskárně Xerox C70. Jak šla doba kupředu, došlo ke spuštění portálu pro online tisk. Novinkou roku 2017 byla velkoformátová tiskárna Mimaki v konfiguraci s řezacím plotrem, díky které můžeme velmi snadno zhotovit tisk až do formátu A0. S tím souvisí také pořízení velkoformátového profesionálního laminátoru. Vzhledem k velkému nárostu počtu zakázek a výroby obecně byla v roce 2018 pořízena nová technologie pro produkční digitální tisk - Xerox Versant 180 Press.

Neustále se snažíme obnovovat technické vybavení. Úzký kontakt s našimi zákazníky udržujeme i díky sociálním sítím, např.: Facebook nebo Instagram, videa můžete zhlédnout na YouTube. Nebojíme se nových příležitostí!

Proč právě my?

Jsme český výrobce s vlastním zázemím a technologiemi, díky kterým vynikáme kvalitou, nízkou cenou i rychlým dodáním.

Naše vize?

I menší tiskárna dokáže v každém směru konkurovat tiskařským korporacím. Pro náš provoz nepotřebujeme žádné dotace!

Budoucnost?

Snažíme se jít s dobou, neustále inovujeme a zlepšujeme tiskařské zázemí. Většinu zisku znovu investujeme do nových technologií.

Let na trhu

Členů našeho týmu

Tiskařských strojů

Množství zakázek za rok