Velkoformátový tisk


Velkoformátový tisk se používá především pro výrobu bannerů (reklamních plachet), Roll Upů, polepů automobilů a výloh, výroby velkoformátových plakátů a tapet, fototapet, tisk samolepících PVC fólií a tvorby řezané grafiky.

Potisk reklamních předmětů pro nás taktéž není žádný problém. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vymyslet co nejlepší a nejefektivnější kombinaci ceny a tisku.

V oblasti velkoplošného tisku disponujeme technologiemi pro produkční tisk a profesionální výřez. Díky novince roku 2017 pak můžeme tisknout až do šíře 110cm, tzn. do obřího formátu A0+!

Naše velkoformátová tiskárna Mimaki je zároveň v konfiguraci s řezacím plotrem, díky kterému můžeme vytvářet tu nejlepší možnou řezanou grafiku.

Garance kvality

Garantujeme Vám prvotřídní kvalitu všech našich výrobků. Ofsetový, digitální a velkoformátový tisk dle těch nejpřísnějších měřítek.

Doba expedice

Co nejkratší doba zpracování a vyhotovení Vaší zakázky. Vaše objednávky expedujeme do 48 hodin - bez jakéhokoli příplatku.

Exkluzivní cena

Bezkonkurenční cenová nabídka na tiskařském trhu. Přesvědčte se sami na našem e-shopu, případně si napište o individuální kalkulaci.

Dodání zdarma

Hotové zakázky rozvezeme zdarma dle přání přímo zákazníkům. Pro dodání využíváme také služeb České pošty, PPL a Zásilkovny.