Produkty

Naše nabídka produktů


Tisk letáků

Tisk kvalitních letáků přímo dle Vašich požadavků na míru. Zvolit si můžete různé varianty provedení: černobílé či barevné provedení ve variantách jednostranných i oboustranných.

Plakáty

Vše do formátu A0. Kvalitní, levné a přitom rychle vyrobené – exkluzivní tisk plakátů. Plakáty jsou velmi dobrou formou prezentace všech typů akcí.

Brožury, noviny a knihy

Různé počty stran, výběr typu vazby (V1-V8) a formátu. Věrohodné barvy, správně zvolený papír vzbudí u Vašich zákazníků dobrý pocit. Nalákejte své zákazníky prostřednictvím kvalitních tiskovin.

Výroba vizitek

Tisk na vizitkové papíry různých gramáží. Vytiskneme pro vás vizitky jednostranně i oboustranně. Vizitky jsou důležité pro velké firmy, stejně jako pro malopodnikatele.

Samopropisovací formuláře

Předávací protokoly, stazky, záznamy, plnící lístky. Možnost číslování, perforace, volby papíru/barvy propisovacích materiálů a další výhody!

Novoroční přání

Mezi naše služby se řadí také tisk novoročenek, tedy PF. Vytiskneme pro vás na míru přání do nového roku, na výběr máte z mnoho katalogů, anebo z vlastních návrhů.

Svatební a úmrtní oznámení

Nabízíme výběr z více jak 400 druhů. Katalogy jsou k nahlédnutí v naší firmě, případné vlastní návrhy Vám dokážeme vytisknout dle Vašich představ.

Obálky

Potisk obálek s okénkem či bez něj, firemních tašek až do velikosti C4 a mnoho dalšího. V ceně tisku je již zahrnuta i cena samotné obálky.

Vstupenky

S možností dotisku ochranných prvků, perforace a číslování. Realizujeme tisk vstupenek na koncerty, maturitní plesy, festivaly, koncerty a mnoho jiných akcí.

Kalendáře

Tisk vlastních kalendářů, anebo dotisk výběru více než 500 druhů. Vaše firemní či rodinné kalendáře vytiskneme jak ve stolním, nástěnném a kapesním provedením.

Roll Up

Prezentační systém nazývaný RollUp je ideální na prezentaci firem a produktů. Jedná se o lehký, velice mobilní a přitom osluvující systém.

Reklamní plachty

Plnobarevný potisk kvalitním solventním tiskem. Můžete si vybrat z velkého množství materiálů. Nabízíme tisk bannerů vysoké kvality v rozlišení až 1440dpi.

Samolepky, etikety

Zajistíme pro Vás tisk samolepek různých tvarů a vzhledů. Papírové, fóliové - hlavní dva druhy samolepek. U papírových můžeme provádět výsek, u fóliových tvarový výřez.

Polepy aut a výloh

Polepy aut a kvalitní polepy výloh - ideální způsob, jak oslovit široké spektrum zákazníků pomocí jednorázové investice do reklamy.

Magnetická reklama

Označte své auto krátkodobou magnetickou reklamou - nezničíte tak lak svého auta! Magnetickou ceduli můžete kdykoli a velmi snadno ze svého vozu sundat.

Maturitní plesy

Na Váš maturitní ples - plakáty, letáky, pozvánky, ID pásky, a samozřejmě také maturitní noviny.

Razítka

Široký výběr razítek zn. Colop, Modico nebo Trodat. Razítko pro vaši společnost bude jakýmsi podpisem, který je unikátní.

Webové prezentace

Webové prezentace dle nejnovějších designových trendů. Webové stránky přizpůsobíme Vašim představám i cenovému rozpočtu.