Ofsetový tisk


Ofsetový tisk je určený pro zakázky s větším nákladem. Osvit tiskových desek je poměrně dlouhá operace, umožňuje však následný tisk neomezeného počtu za nízké ceny.

Princip tisku je založen na dvou rozdílných plochách, na kterých se využívají odlišné fyzicko-chemické vlastnosti. To vše a přitom velmi jednoduše zaručuje vysokou kvalitu tisku. Využíváme ofsetové technologie firem KBA a Adast.

Jedná se o nejrozšířenější typ tisku na světě, lze jím vytisknout katalogy, vizitky, noviny, brožury, hlavičkové papíry, lepené bloky, prospekty a mnoho dalšího, v naší tiskárně do formátu A1. Na Táborsku, kde působíme, jsme jediní, kdo ofsetové technologie doopravdy vlastní.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a novým technologiím jsme schopni dosáhnout těch nejlepších možných výsledků za výbornou cenu!

Garance kvality

Garantujeme Vám prvotřídní kvalitu všech našich výrobků. Ofsetový, digitální a velkoformátový tisk dle těch nejpřísnějších měřítek.

Doba expedice

Co nejkratší doba zpracování a vyhotovení Vaší zakázky. Vaše objednávky expedujeme do 48 hodin - bez jakéhokoli příplatku.

Exkluzivní cena

Bezkonkurenční cenová nabídka na tiskařském trhu. Přesvědčte se sami na našem e-shopu, případně si napište o individuální kalkulaci.

Dodání zdarma

Hotové zakázky rozvezeme zdarma dle přání přímo zákazníkům. Pro dodání využíváme také služeb České pošty, PPL a Zásilkovny.