Digitální tisk


Digitální tisk je určený pro zakázky s menšími náklady, tisknout se může od jednoho kusu přímo z počítače. Je méně náročný na předtiskovou přípravu než tisk ofsetový. Digitální tisk je určen především pro tisk vizitek, letáků, pozvánek, plakátů, brožur a mnoho dalšího do formátu SRA3+. Náš digitální tisk má základ úspěchu na našich bohatých zkušenostech a moderních technologií.

Výhodou digitálního tisku oproti tisku ofsetovému je fakt, že tato technologie nevyžaduje dlouhý přípravný proces přes CTP. Při každém tisku si navíc můžete aktualizovat její obsah bez nutnosti výroby nových tiskových desek. Díky digitálnímu tisku se i vaše malonákladová zakázka může měřit kvalitou tisku s ofsetem.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru jsme schopni dosáhnout těch nejlepších možných odstínů barev, vysoké kvality tisku a zároveň velmi nízké ceny! Velký rozvoj a růst firmy nás v roce 2018 přivedl ke koupi nového velmi kvalitního produkčního tiskového stroje - Xerox Versant 180 Press.

Garance kvality

Garantujeme Vám prvotřídní kvalitu všech našich výrobků. Ofsetový, digitální a velkoformátový tisk dle těch nejpřísnějších měřítek.

Doba expedice

Co nejkratší doba zpracování a vyhotovení Vaší zakázky. Vaše objednávky expedujeme do 48 hodin - bez jakéhokoli příplatku.

Exkluzivní cena

Bezkonkurenční cenová nabídka na tiskařském trhu. Přesvědčte se sami na našem e-shopu, případně si napište o individuální kalkulaci.

Dodání zdarma

Hotové zakázky rozvezeme zdarma dle přání přímo zákazníkům. Pro dodání využíváme také služeb České pošty, PPL a Zásilkovny.